Kodėl

„Lietuvos krematoriumas“?

„Lietuvos krematoriumas“ yra pirmasis modernus šalies krematoriumas ir veikia tam, kad artimieji galėtų ramiai išgyventi netektį ir skirti savo laiką bei dėmesį vieni kitiems, o ne organizacinėms ir techninėms detalėms. Galite būti ramūs, kad su velioniu bus elgiamasi tinkamai pagal jo valią ir nuostatas. Siūlome aukščiausio lygio kremavimo procesą ir visas garantijas, kad kremavimas atliktas tinkamai bei kremavimo pažymėjimą. Galite dalyvauti kremavimo procese ir būti šalia kremavimo įrenginio. Pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas nuo 2011 m. teikiantis „Lietuvos krematoriumas“ yra pačiame šalies centre, todėl jį patogiai pasieksite iš bet kurios Lietuvos vietos.

Su artimojo netektimi susidūrusiems žmonės siūlome ne tik kremavimą – pasirūpiname velionio palaikų transportavimu į krematoriumą, pagarbiu ritualiniu kremavimu, padedame planuoti velionio pagerbimą ir atsisveikinimo su juo ceremoniją.

Kiekvienas atsisveikinimas yra skirtingas, todėl esame pasirengę išsamiai aptarti su Jumis visus scenarijus, kad pasiūlytume prasmingą, jaukų ir pagarbų ritualinį kremavimą bei atsisveikinimo ceremoniją, geriausiai atitinkančią velionio valią ir artimųjų pageidavimus.

Lietuvos krematoriume“ veikia dvi atskirtos kremavimo linijos, galinčios užtikrinti 8 tūkst. kremacijų per metus, tad paslaugos čia teikiamos 24 valandas per parą, ištisus metus – „Lietuvos krematoriume“ niekada nebūna jokių eilių. Tinkamą kremavimo procesą užtikrina sertifikuotas kremavimo įrenginys, o pats procesas, vykstantis trimis etapais, trunka ne mažiau nei 2,5–3 val. Kremuoti palaikai supilami į specialią žmonėms laidoti skirtą kapsulę, kuri pažymima unikaliu kodu. Taip pat išduodamas ir kremavimo pažymėjimas. „Lietuvos krematoriumo“ patalpose veikia stebėjimo kameros, procesas filmuojamas bei dokumentuojamas ir fiksuojamas nepertraukiamai veikiančia monitoringo sistema – pagrindiniai parametrai nuolat fiksuojami ir skaitmenizuojami tiek krematoriumo programinėje įrangoje, tiek ir kremavimo įrenginio gamintojo atstovybėje. Tokiu būdu jos technologinis procesas nelieka nepastebėtas. Esant pageidavimui visą eigą galite stebėti tiek fiziškai dalyvaujant, tiek per nuotoliniu būdu per vaizdo sistemas iš bet kurios pasaulio vietos.