Pagarbaus kremavimo

būdai

Pagarbus ritualinis kremavimas

Labiau estetiškas, mažiau artimuosius traumuojantis, pagarbus laidojimo būdas, atliekamas bet kuriuo velionio artimųjų pageidaujamu laiku. Jums pasirinkus šią paslaugą, pasirūpinsime velionio palaikų transportavimu į krematoriumą, kremavimu, pagelbėsime planuojant velionio pagerbimą ir atsisveikinimą su juo. Suteiksime galimybes pagarbiai atsisveikinti su velioniu iki pat paskutinės minutės – galėsite dalyvauti įkeliant karstą kremuoti. Tik kremavimo paslaugos pasirinkimas skirtas tiems, kuriems reikalingas tik palaikų kremavimas, be salės nuomos ar papildomų laidojimo ceremonijų ir atsisveikinimo organizavimo. Pagarbus ritualinis kremavimas atliekamas bet kuriuo artimiesiems priimtinu ir norimu laiku.

Pagarbus ritualinis kremavimas be galimybės pasirinkti pageidaujamą laiką

Labiau estetiškas, mažiau artimuosius traumuojantis, praktiškas ir pagarbus laidojimo būdas. Jums pasirinkus šią paslaugą, pasirūpinsime velionio palaikų transportavimu į krematoriumą, kremavimu, pagelbėsime planuojant velionio pagerbimą ir atsisveikinimą su juo. Suteiksime galimybes pagarbiai atsisveikinti su velioniu iki pat paskutinės minutės – galėsite dalyvauti įkeliant karstą kremuoti. Praktinės kremavimo paslaugos pasirinkimas skirtas tiems, kuriems reikalingas tik palaikų kremavimas, be salės nuomos ar papildomų laidojimo ceremonijų ir atsisveikinimo organizavimo. Pagarbus praktiškas ritualinis kremavimas atliekamas ne vėliau kaip per 48 val. Galimybės pasirinkti pageidaujamą laiką - nėra.

Pagarbus ritualinis kremavimas su atsisveikinimu

Tai būdas norintiems atsisveikinti su velioniu iki ar po kremavimo. Atsisveikinimas galimas tiek su šarvojamais velionio palaikais, tiek su kremuotais. „Lietuvos krematoriume“ įrengtose atsisveikinimo salėse velionio artimiesiems suteikiama galimybė pabūti kartu tiek prieš kremavimą, tiek po jo, dalyvauti įkeliant karstą kremuoti. Visomis šio proceso detalėmis pasirūpins mūsų partneriai, kad Jūsų netrikdytų papildomi rūpesčiai emociškai jautriu momentu.

Įprastų laidojimo apeigų derinimas su pagarbiu ritualiniu kremavimu

Pasirinkę įprastas laidojimo apeigas derinti su pagarbiu ritualiniu kremavimu, Jūs ir Jūsų artimieji galėsite atsisveikinti su velionio palaikais karste prieš kremavimą. Jei pageidausite, galėsite lydėti karstą į krematoriumą, dalyvauti jo įkėlimo į kremavimo įrenginį procese bei dar kartą atsisveikinti jau su kremuotais palaikais urnoje. Visomis šio proceso detalėmis pasirūpins mūsų partneriai, kad Jūsų netrikdytų papildomi rūpesčiai emociškai jautriu momentu.