Atsiliepimai

Pateikti atsiliepimą

Nuoširdus ačiū Rūtai S. už žmogiškumą ir kokybišką darbą. Malonu turėti reikalų. Sėkmės Jums, Rūta.

Nora Nomga

2018-11-24

Didelis DĖKUI visam čia dirbančiam sąžiningam, ramiam, suprantantiems ne tik savo darbą, bet ir atvykusius, personalui, padėjusiam išlydėti mamą į paskutinę kelionę.

Ramūnas Petrauskas

2018 09 21

Ačiū jums už gerą aptarnavimą.

Jadvygos Kovalionienės vaikai

2018-08-16

Nuoširdus ačiū ir sėkmės Jūsų kolektyvui.

Velionės Aleksandros Vilkienės artimieji

2018-07-28

Ačiū Jums už profesionalų aptarnavimą.

Velionio Viliaus Edukagalio artimieji

2018-05-22

Labai ačiū Gražvydui už profesionalumą, kantrybę ir nuoširdumą, organizuojant paskutinį palydėjimą į Amžinybę mylimą Mamą...Tylus ir greitas reagavimas į menkiausius mūsų prašymus, dėmesys ir suteikta ramybė, kai žinai, jog viskuo jau pasirūpinta! Dar kartą ačiū Gražvydui ir visam kolektyvui!

Mildos Narvilienės artimieji

2018-05-05

Nuoširdi padėka visam Jūsų personalui už dėmesį, supratingumą, profesionalumą. Labai ačiū už išsamų pasakojimą ir į atsakytus mūsų klausimus. Labai buvom nustebinti ir pamaloninti kava bei arbata. Stiprybės, sveikatos bei gražaus gyvenimo Jums visiems, Jūsų kolektyvui...

Stanislovo Pocevičiaus artimieji

2018-05

Noriu išreikšti padėką Gražvydui už puikią ekskursiją pravestą man ir mamai praėjusį šeštadienį. Buvo labai naudinga ir įdomu.

S. Žibaitė

2018-04-26

Dėkojame kolektyvui padėjus sunkią valandą išlydėti mylimą mamą. Ačiū už paramą.

P. J. Kopūstai

2018-03-15

Dėkoju visam Jūsų kolektyvui už suteiktą profesionalią pagalbą sunkią artimo žmogaus netekties valandą.

I. Daučiūnienė

2018-03-10

Nuoširdžiai dėkingos nuo pat pradžių: už šiltą bendravimą, dėmesingumą, patarimus, ramybės jausmo suteikimą... Džiaugiamės, kad Lietuvoje esate Jūs, atliekantys ir suteikiantys paslaugas, palengvinančias sunkią valandą...

Velionio Z. G. Dubinsko dukros

2018-03

Esame nuoširdžiai dėkingi už aukštą paslaugų kokybę ir dirbančio personalo žmogiškumą.

Velionio Boriso Savronskio artimieji

2018-02-09

Labai norim visi padėkoti už gebėjimą suprasti praradimo jausmą, padėti, kiek galima lengviau, visiems tai priimti, ir palengvinti mums velionio pageidavimu tokiu būdu išeiti anapilin... Nuoširdžiai dėkojame už supratimą ir nuoširdumą.

D. Danielienė

2017-12-13

Nuoširdi padėka žmonėms, dirbantiems šį nelengvą darbą. Važiuojant į šią vietą buvo daug klausimų ir nerimo. Mandagus, išlaikytas, neįkyrus personalo dėmesys ir aptarnavimas išsklaidė abejones. Linkime jums stiprybės šiame sunkiame darbe.

Velionio, kuris norėjo būti kremuotas, artimieji

Dėkojame darbuotojams už šiltą priėmimą, architektui už nuostabų pastatą, kuris dvelkia ramybe ir šiluma. Didelis Jums dėkui.

Artimieji

Šiuose namuose radome rimtį, susikaupimą, pagarbą išeinančiam šio pasaulio gyventojui – Tadui, kuriam likimas ir Dievas skyrė 52 metus, kurio paskutinę valią įvykdėme… Esame ir liekame dėkingi už dėmesį, supratimą šios įstaigos darbuotojams – ačiū!

Tėtis

Dėkoju Jūsų kolektyvui už nuoširdų, žmogišką, dėmesingą aptarnavimą, už patarimą, už tikrą užuojautą. Ypač didelis ačiū šią dieną dirbusiam darbuotojui Gražvydui už jo gerumą ir supratingumą.

Artimųjų šeimos

Jūsų kolektyvui ačiū už nuoširdų, žmogišką, dėmesingą aptarnavimą, supratimą, už patarimus, už tikrą užuojautą. Jau ne pirmą kartą aš pas Jus atvykstu su artimaisiais, atveždamas kremavimui Jų mirusius, ir iš jų taip pat išgirstu tik gerus atsiliepimus. Savo supratimu, Jūs tiesiog sugebate „nuimti“ tą didžiulę įtampą, sumažinti skausmą, kas ir yra svarbiausia netekties valandą.

Artimieji

<…> Tavo valia mes čia, kur supratingi, užjaučiantys krematoriumo darbuotojai, kur gali susikaupti ir pamąstyti apie gyvenimo prasmę.

Žmona

Tėti, mes išpildėme Tavo norą, kaip Tu norėjai, buvome tik mūsų šeima. Čia taip ramu ir gera. Niekas netrukdo ir nenurodinėja. Tėti, saugok mus, patark, matyk. Mylime!

Vaikai

Būdami čia, turėjome retą progą pabūti tokiais, kokie esame – labai paprasti. Ramu ir gera, nes čia negirdėti giesmių, raudų, begalės užuojautos žodžių. Nenoriu pasirodyti bejausmė, bet netekus artimo, man viso šito mažiausiai reikia. Sėdėjome čia trise, gėrėme kavą, daug kalbėjomės. Ačiū mus aptarnavusiam personalui ir tiems, kam kilo idėja įkurti šią įstaigą. Gera, jauki aplinka. Buvome maloniai nustebinti. Manau, kad kremuojant artimą, ne taip skaudu išsiskirti, neslegia pats procesas.

Artimieji

Krematoriumo apeigos sutaurino ir išgrynino išsiskyrimo su artimu žmogumi faktą. Esame nepaprastai dėkingi.

Sesuo ir artimieji

Dėkoju asmeniškai p. Rūtai už labai informatyvų, greitą, paslaugų ir geranorišką aptarnavimą kremuojant tėvelio P. Kanavolo palaikus.

Irena Mockaitienė

Palikite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas sėkmingai išsiųstas