Priminimas dėl 2017 metų pirmų 6 mėn. veiklos rezultatų pristatymo internetiniame seminare

Vilnius, Lietuva, 2017-08-10 08:00 CEST — Primename, kad š.m. rugpjūčio 16 d. 9 val. AB „K2 LT“ kviečia visus besidominčius į 2017 metų pirmų 6 mėn. finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“).

Rezultatus pristatys ir pakomentuos AB „K2 LT“ direktorius Vytenis Labanauskas. Pristatymas vyks anglų kalba. Po pristatymo bus trumpa klausimų-atsakymų sesija. Klausimus galima užduoti lietuvių ir anglų kalbomis.

Renginį moderuos bendrovės sertifikuoto patarėjo UAB “M&A Baltics LT” atstovas.

Dėl riboto seminarui skirto laiko maloniai prašome klausimus atsiųsti iš anksto iki 2017 m. rugpjūčio 15 d. el. paštu tadas.balsys@oakbaltics.com.

Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?
Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą:
https://register.gotowebinar.com/register/5080233386983227906
Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Užsiregistravusieji dalyviai gaus priminimą el. paštu apie vyksiantį seminarą prieš valandą iki seminaro pradžios. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas įmonės internetiniame puslapyje www.krematoriumai.lt ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.

Kas yra internetinis seminaras?
Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę internetinėmis priemonėmis bendrauti su esamais ir potencialiais investuotojais, žiniasklaida bei kitais vertybinių popierių rinkos dalyviais, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus iš bendrovės vadovų.

         Vytenis Labanauskas
         Direktorius
         vytenis@krematoriumai.lt